POSKYTUJEME KOMPLETNÍ SERVIS A SLUŽBY

Na základě požadavků našich zákazníků a bohatých zkušeností společnosti ELEXIM, a.s., které jsme posbírali za naše dlouholeté působení na trhu a účast v mnoha projektech, Vám můžeme nabídnou jako jedni z mála opravdu kompletní servis a služby v projektování, instalaci, servisu a prodeji elektrostanic pro automobily. Je na Vás jen nám zavolat, sdělit nám Vaše přestavy a my Vám od A až do Z zpracujeme nabídku a následně i projekt, který bude řízen opravdovými profesionály, na jehož konci Vám bude stát ve Vašem areálu, parkovišti nebo u domu funkční nabíjecí stanice, dle Vašich představ. A pokud si s výběrem nabíječky nevíte rady, stačí zavolat a my Vám velmi rádi poradíme, která elektronabíječka bude pro Vás a Váš vůz nejvhodnější.

CO VŠE NABÍZÍME?

PROJEKTOVÁNÍ

Potřebuje návrh či kompletní projekt, včetně propočtu návratnosti investice? Rádi Vám ho zpracujeme a zařídíme za Vás i vyřízení dokumentů, stavební nebo územní povolení.

INSTALACE

Námi navržené řešení a dodané komponenty odborně nainstalujeme. Jsme schopni Vám dodat kompletní řešení na klíč, včetně přípravy místa pro instalaci a následnou montáž na místě, připojení do několika systémů pro platbu, kontrolu a monitoring zařízení.

SERVIS

Ke všem svým produktům a instalacím poskytujeme záruční i pozáruční servis. Provádíme též pravidelné kontroly a revize, které plníme dle stanoveného plánu po celou životnost zařízení. Na našem skladě držíme náhradní díly, např. nabíjecí kabely.

PODPORA

Naše zařízení jsou vždy připojeny na monitoring, všechny nabíjení jsou rozúčtovány dle Vašich požadavků a vedeny přehledně v systému, kde můžete podrobně vidět každou nabíjecí stanici zvlášť, sledovat její on-live stave, či obsazenost.